Materac ROYALTY

Co gdybyś miał materac, który mógłby zapamiętać Twoją pozycję spania? Połączenie zaawansowanych technologii w materacu ROYALTY otula Twoje ciało, aby dostarczyć najlepsze podparcie całej sylwetki i poprawić jakość Twojego snu. Wyposażony w pianę pamięciową, dwa oddzielne systemy sprężyn i naturalne materiały ROYALTY zapewnia niesamowity komfort bez potrzeby wielokrotnej zmiany pozycji. Tylko dzięki temu rano obudzisz się wypoczęty.

Materac Royalty

Wysokość materaca

36 cm

Gwarancja

10 lat

dostępne szerokości

Robimy materace w każdym rozmiarze.

Technologie użyte w materacach

WiskozaLekka struktura samoistnie staje się chłodna w lecie i ciepła zimą. Poprzez absorbowanie wilgoci, zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza i pozwala ciału oddychać. Tworzy środowisko zdrowego snu. W porównaniu do innych materiałów, jest doskonała pod względem wytrzymałości i żywotności. Eliminuje bakteriei nie uczula.

Pianka viscoMateriał Visco został opracowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii, pracuje w zależności od temperatury i masy ciała użytkownika. Układa się do sylwetki redukując uciski na ciele. Pomaga spać bez zmian pozycji w nocy, co sprawia że krew przepływa w sposób zrównoważony, a problemy z krążeniem zmniejszają się.

Sprężyna multipocketTrwały system, zaprojektowany jako rozwiązanie problemu wyeksploatowanego materaca. Przedłuża żywotność materaca dając solidne podparcie pod kręgosłup.

Sprężyna kieszeniowa pięcio strefowaTworzy 5 obszarów dopasowanych do punktów nacisku ciała na materac. System ten został wynaleziony, aby dopasowywać się do stref ciała, z których każda wymaga innej twardości. Przepływ krwi jest spowalniany przez ucisk materaca na nasze ciało. Aby tego uniknąć, najlepiej jest spać w pozycji horyzontalnej, co wspiera 5 ZONE POCKET SPRING SYSTEM. Składa się on ze sprężyn umiejscowionych w niezależnych kieszeniach zapewniając spokojny sen. Szczególnie ważne jest to dla osób między którymi występuje różnica wagi, wzrostu i pozycji spania. 5 ZONE POCKET SPRING SYSTEM to komfort, który pozostaje na lata.