Materac CLEMENTINE DELUXE

Hipoalergiczny, ręcznie tkany pokrowiec wykonany z naturalnych włókien, jest idealnym ukoronowaniem Twojego wypoczynku. Niepowtarzalna kombinacja naturalnego wypełnienia i mistrzowskiego rzemiosła dają współczesną wizję tradycyjnego komfortu. Podwójna warstwa systemu sprężyn kieszeniowych prezentuje idealny wybór dla tych, którzy preferują średnie lub twarde materace.

Materac Clementine Deluxe

Wysokość materaca

37 cm

Gwarancja

10 lat

dostępne szerokości

• 90×200
• 100×200
• 120×200
• 140×200
• 160×200
• 180×200
• 200×200

Technologie użyte w materacach

JedwabJeden z najdroższych materiałów na świecie. Delikatny, ale niesamowicie wytrzymały. Pozostaje chłodny latem iogrzewa ciało zimą.

Wełna wielbłądaPoza delikatnością, zapewnia najlepsze warunki termoregulacyjne. Ze względu na charakterystyczną strukturę, chroni ciało przed wahaniem temperatur, zapewnia przepływ powietrza oraz tworzy idealne środowisko snu. Pochłania nadmiar wilgoci w nocy i odprowadzają w ciągu dnia.

BawełnaWyjątkowo trwały, odporny i naturalny materiał o długiej żywotności. Dzięki funkcji termoregulacyjnej dba o odpowiednią temperaturę ciała osoby śpiącej. Poprzez wysokie właściwości higroskopijne, pochłania wilgoć iznacząco podnosi komfort użytkowania.

Sprężyna kieszeniowa pięcio strefowaTworzy 5 obszarów dopasowanych do punktów nacisku ciała na materac. System ten został wynaleziony, aby dopasowywać się do stref ciała, z których każda wymaga innej twardości. Przepływ krwi jest spowalniany przez ucisk materaca na nasze ciało. Aby tego uniknąć, najlepiej jest spać w pozycji horyzontalnej, co wspiera 5 ZONE POCKET SPRING SYSTEM. Składa się on ze sprężyn umiejscowionych w niezależnych kieszeniach zapewniając spokojny sen. Szczególnie ważne jest to dla osób między którymi występuje różnica wagi, wzrostu i pozycji spania. 5 ZONE POCKET SPRING SYSTEM to komfort, który pozostaje na lata.